Jakie są najlepsze atrakcje na imprezy plenerowe ? 

Zgodnie z naszymi doświadczeniami najlepsze atrakcje na imprezy plenerowe to dmuchane urządzenia rekreacyjne zwane potocznie dmuchańcami. Dmuchane atrakcje plenerowe to zarówno dmuchane atrkacje dla dzieci jak i atrkacje plenerowe dla dorosłych - np. dmuchane tory przeszkód WipeOut. Dzisiaj na żadnej imprezie plenerowej nie może zabraknąć tego typu urządzeń, które nie tylko przyciągają uczestników ale także są najlepszą oprawą każdej imprezy firmowej, pikniku rodzinneg czy imprezy integracyjnej.

 

Dmuchane tory przeszkód WipeOut, na jakie imprezy ? 

Gigantyczne tory przeszkód doskonale sprawdzają się na imprezach masowych, tam gdzie są długie kolejki uczestników i trzeba wpuścić dużo osób w czasie imprezy. Nasze tory wipeout, brały udział w imprezach na kilkanaście tysięcy ludzi. Dmuchane tory przeszkód także doskonale sprawdzają się na imprezach do dorosłych uczestników, ponieważ są doskonałą zabawą także dla nich, nie tylko dzieci. Tory doskonale sprawdzają się na imprezach integracyjnych, firmowych  a także szkoleniach typu teambuilding. 

 

Czy mogę zamówić Gigantyczne Tory Przeszkód w dowolne miejsce w Polsce ? 

Tak ! Obsługujemy imprezy firmowe, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne w całym kraju, nasze dmuchane tory Wipeout były m.in w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Bydgoszczy, Krakowie, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim i wielu innych miastach. Braliśmy  udział w imprezach dla największych firm w Polsce, dla wielu miast i instytucji. 

 

Co to są dmuchane tory przeszkód WipeOut ? 

Gigantyczne tory to dmcuhane urządzenia rekreacyjne które są wypełnione różnymi rodzajami przeszkód, drabinek, ślizgawek, przepaści, i innych dmuchanych atrkacji. Urządzenia pozwalają na doskonała zabawę a także możliowść rywalizacji w parach lub w zespołami. To także atrkacje plenerowe dla dorosłych, którzy wcześniej mogli jedynie patrzeć jak bawią się ich dzieci. I wreszcie, rozmiar oraz kształy urządzeń powoduje, że są doskonałą oprawą każdej imprezy. 

 

Gdzie można zobaczyć relację z imprez z wykorzystaniem torów dla dorosłych ? 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanały YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCjRqiNcdkUJiPiovWJ1g2uw

 

Czy stworzycie także Strefę atrakcji dla dzieci ? 

Oczywiście ! Posiadamy w naszej ofercie atrkacje planerowe dla dzieci takie jak dmuchańce, zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane. Nasze urządzenia są w zestawach tematycznych, dzięki temu prezentują się jeszcze lepiej. ZESTAW PIRACI, ZESTAW KREDKI, ZESTAW DŻUNGLA, ZESTAW WIPEOUT, ZESTAW ZAMKI i inne. 

http://galakto.pl/oferta/dla-dzieci.html

 

Czy dmuchane atrakcje plenerowe dla dorosłych pozwalają na jakieś zawdowy drużynowe ? 

Tak ! urządzenia pozwalają na zabawę przez rywalziację zarówno w parach, jak i zespołami. Najczęściej zespoły rywalizuja w przebiegnięciu Toru Gladiator na czas w sztafecie. Ustawiają się dwa zespoły a zawodnicy w parach przebiegają tor, gdy jeden kończy, bieg zaczyna kolejny, aż do ostatniego. 

 

gladiator

Masz pytania ? Napisz do nas : 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.